Diskusné infofórum

 
Po zneužití mien v DF OZCHPH Topoľčany bolo pôvodné DF zrušené a bolo zriadené toto infofórum.
Len na objasnenie - potvrdzovanie príspevkov z mojej strany sa koncom aprila/začiatkom mája ukázalo ako veľmi pomalé (nechodili správy o potvrdení príspevku) a tak sme sa dohodli, že fórum sa otvorí aspoň na sezónu, s cieľom rýchlych informácií.
Je mi ľúto, že niekomu slušnosť nehovorí nič, píše anonymné príspevky pod menami členov OZCHP Topoľčany a narúša tak medziľudské vzťahy. Pôvodne malo byť fórum definitívne zrušené, vieme však aká dôležitá je včasná informácia o presune preteku, jeho skrátení či oznámenie zmeny termínu košovania.
Nevracajme sa do doby keď sme si telefonovali a posielali SMSky, a aj tak sa čast členskej základne k informácii včas nedostala.
 
Po zneužití mien v pôvodnom fóre bolo zriadené toto registrované infofórum členov OZ CHPH Topoľčany, slúžiace na rýchle poskytovanie informácií a kultivovanú diskusiu členskej základne.
 
O registráciu si možno požiadať výlučne e-mailom na adrese d.krajcik@gmail.com (najmä prosím netelefonovať). Vopred sa ospravedlňujem, registrácia môže trvať aj niekoľko dní. Vaše prihlasovacie meno bude Meno a priezvisko (napr. Ján Modrosivý ... teda vrátane diakritiky), heslo si vymyslite, malo by mať v sebe písmená i čísla, (napr. sobota777). Vďaka za pochopenie!
 
Vstup do diskusného infofóra - TU
 
fórum sa nijako neodlišuje od predchádzajúceho fóra, všetko zostalo rovnaké - treba však uviesť meno presne tak ako Vám bolo zaslané (aj s diakritikou a medzerami) a to isté sa týka aj hesla. Viď. obrázok dole.